Site Entity (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: title
hu: cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: Number
hu: Szám

en: Variable
hu: Változó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Site
hu: Webhely

en: Filter
hu: Szűrő

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Negate
hu: Negálás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: sec
hu: másodperc
