Site Entity (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: title
kk: аты

en: Submit
kk: Жіберу

en: Number
kk: Саны

en: Variable
kk: Мәң

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Filter
kk: Фильтрле
