Site Entity (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Number
km: លេខ

en: Variable
km: អថេរ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Filter
km: តម្រង

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
