Site Entity (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Variable
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಬಹುದಾದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)
