Site Entity (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Number
ku: ژمارە

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Filter
ku: پاڵێو
