Site Entity (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Number
ml: അക്കം

en: Variable
ml: വേരിയബിൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
