Site Entity (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: title
mr: शीर्षक

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Number
mr: अंक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Filter
mr: गाळणी

en: Negate
mr: रद्द
