Site Entity (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်
