Site Entity (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: title
ne: शिर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु
