Site Entity (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: title
nl: titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Number
nl: Getal

en: Variable
nl: Variabele

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site
nl: Website

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Machine name
nl: Systeemnaam
