Site Entity (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Number
os: Нымæц

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
