Site Entity (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Variable
ps: بدلیده

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Filter
ps: چاڼ
