Site Entity (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: title
ro: titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Number
ro: Număr

en: Variable
ro: Variabilă

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site
ro: Sit

en: Filter
ro: Filtru

en: Negate
ro: Neagă

en: Machine name
ro: Numele mașinii
