Site Entity (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: title
ru: заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Number
ru: Число

en: Variable
ru: Переменная

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Site name
ru: Название сайта

en: Site
ru: Сайт

en: Filter
ru: Фильтр

en: Site ID
ru: ID сайта

en: Negate
ru: Обратить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: sec
ru: сек
