Site Entity (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Filter
sq: Filtri
