Site Entity (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Number
sr: Број

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Negate
sr: Негација
