Site Entity (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: title
th: ชื่อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Variable
th: ตัวแปร

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
