Site Entity (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: title
tr: başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Number
tr: Sayı

en: Variable
tr: Değişken

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Site name
tr: Site adı

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Negate
tr: Reddet

en: Machine name
tr: Makine adı
