Site Entity (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Submit
ug: يوللاش

en: Number
ug: سان

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Filter
ug: سۈزۈش
