Site Entity (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: title
uk: назва

en: Submit
uk: Надіслати

en: Number
uk: Число

en: Variable
uk: Змінна

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site
uk: Сайт

en: Filter
uk: Фільтр

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Negate
uk: Інверсія

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: sec
uk: сек.
