Site Entity (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Filter
ur: فلٹر

en: Negate
ur: نفی
