Site Entity (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Negate
am: አሉታዊ
