Site Entity (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Number
ast: Númberu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Filter
ast: Filtru
