Site Entity (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Number
az: Rəqəm

en: Variable
az: Dəyişən

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site
az: Sayt

en: Negate
az: İnkar et

en: Machine name
az: Maşın adı
