Site Entity (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Number
bg: Число

en: Variable
bg: Променлив

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Filter
bg: Филтър
