Site Entity (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
