Site Entity (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Number
bs: Broj

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Site name
bs: Ime web stranice
