Site Entity (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: title
ca: títol

en: Submit
ca: Envia

en: Number
ca: Número

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site
ca: Lloc

en: Filter
ca: Filtra

en: Negate
ca: Nega

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Site entities
ca: Entitats del lloc
