Site Entity (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: title
da: titel

en: Submit
da: Indsend

en: Number
da: Antal

en: Variable
da: Variabel

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Site name
da: Sitets navn

en: Negate
da: Modvirk

en: Machine name
da: Internt navn
