Site Entity (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: title
de: Titel

en: Submit
de: Absenden

en: Number
de: Zahl

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: Site name
de: Name der Website

en: Site
de: Website

en: Negate
de: Negieren

en: Machine name
de: Systemname

en: sec
de: Sek.

en: Site entities
de: Website-Entitäten
