Site Entity (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Variable
eo: Variablo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Negate
eo: Negaciu
