Site Entity (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: title
es: título

en: Submit
es: Enviar

en: Number
es: Número

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Site name
es: Nombre del sitio

en: Site
es: Sitio

en: Filter
es: Filtro

en: Site ID
es: ID del sitio

en: Negate
es: Negar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: sec
es: seg
