Site Entity (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: title
et: pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Variable
et: Muutuja

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site
et: Sait

en: Filter
et: Filtreeri

en: Negate
et: Eita

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
