Site Entity (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Number
fa: عدد

en: Variable
fa: متغیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site
fa: سایت

en: Filter
fa: فیلتر

en: Negate
fa: نقیض

en: Machine name
fa: نام ماشینی
