Site Entity (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: title
gl: título

en: Submit
gl: Enviar

en: Number
gl: Número

en: Variable
gl: Variábel

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site
gl: Sitio

en: Filter
gl: Filtro

en: Machine name
gl: Nome de sistema
