Site Entity (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: title
hy: վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Number
hy: Թիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
