Site Entity (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: title
id: judul

en: Submit
id: Kirim

en: Number
id: Angka

en: Variable
id: Variabel

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Site name
id: Nama situs

en: Site
id: Situs

en: Filter
id: Saring

en: Negate
id: Meniadakan

en: Machine name
id: Nama mesin
