Site Entity (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: title
is: titill

en: Submit
is: Vista

en: Number
is: Númer

en: Variable
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Filter
is: Sía
