Site Entity (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: title
it: titolo

en: Submit
it: Invia

en: Number
it: Numero

en: Variable
it: Variabile

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Site name
it: Nome del sito

en: Site
it: Sito

en: Filter
it: Filtra

en: Negate
it: Negata

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
