Site Entity (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Number
ja: 数値

en: Variable
ja: 変数

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Site name
ja: サイト名

en: Site
ja: サイト

en: Filter
ja: フィルター

en: Site ID
ja: サイトID

en: Negate
ja: 否定

en: Machine name
ja: システム内部名称
