Site Entity (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Number
jv: Angka

en: Variable
jv: Variabel

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Filter
jv: Saring

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
