Site Entity (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Number
ka: რიცხვი

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site
ka: საიტი

en: Filter
ka: ფილტრი
