Site Entity (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site
lv: Vietne

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
