Site Entity (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: title
mn: гарчиг

en: Number
mn: Дугаар

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
