Site Entity (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: title
nn: tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Filter
nn: Filtrer

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
