Site Entity (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: title
oc: títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Number
oc: Nombre

en: Variable
oc: Variabla

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Site name
oc: Nom del site

en: Filter
oc: Filtrar

en: Negate
oc: Invèrse

en: Machine name
oc: Nom sistèma
