Site Entity (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: title
pt: título

en: Submit
pt: Enviar

en: Number
pt: Número

en: Variable
pt: Variável

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Site name
pt: Nome do sítio

en: Site
pt: Sítio

en: Filter
pt: Filtro

en: Negate
pt: Negar

en: Machine name
pt: Nome de máquina
