Site Entity (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: title
si: මාතෘකාව

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම
