Site Entity (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: title
sk: názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Number
sk: Číslo

en: Variable
sk: Premenná

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site
sk: Stránka

en: Negate
sk: Negácia

en: Machine name
sk: Strojový názov
