Site Entity (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: title
sl: naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Number
sl: Številka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Machine name
sl: Strojno ime
